Jogi közlemény

A Polgári Római Katolikus Egyházközség tájékoztatja Önt, hogy web-oldalainak böngészése egyúttal az alábbi feltételek elfogadását is jelenti:

• A Polgári Római Katolikus Egyházközség web-oldalainak tartalma szerzői jogvédelem alá esik. Minden jogot fenntartunk.
  • A Polgári Római Katolikus Egyházközség előzetes írásbeli engedélye nélkül tilos a web-oldalak tartalmának egészét vagy részeit bármilyen formában reprodukálni, átruházni, terjeszteni vagy tárolni. A Polgári Római Katolikus Egyházközség azonban beleegyezik abba, hogy - saját, személyes használatra - Ön ezen oldalak kivonatait számítógépén tárolja vagy kinyomtassa.
  • A Polgári Római Katolikus Egyházközség web-oldalainak tartalma az eredetileg leírtak szerint, változtatás nélkül értendő. Előfordulhat, hogy a web-oldalakon a Polgári Római Katolikus Egyházközség-től független változtatás történik, ezért - ha a törvény másként nem rendelkezik - a Polgári Római Katolikus Egyházközség semmilyen természetű garanciát nem vállal Ön előtt megjelenő weboldalai pontosságára, megbízhatóságára vagy tartalmára vonatkozóan.
  • A Polgári Római Katolikus Egyházközség fenntartja a jogot, hogy web-oldalait bármikor felülírja vagy elérhetőségüket megszüntesse. A Polgári Római Katolikus Egyházközség nem garantálja, hogy a web-oldalakhoz való hozzáférés folyamatos vagy hibamentes lesz.
  • A Polgári Római Katolikus Egyházközség nem vállal felelősséget olyan, harmadik fél által létrehozott vagy publikált anyagokért, melyekhez a Polgári Római Katolikus Egyházközség web-oldalai kapcsolódnak.