Adventi koszorúkészítés

2005. november 25-én délután 16 órától a plébánián adventi koszorút készítettünk a gyerekekkel a  családok bevonásával. Az összegyűltekhez csatlakoztak a cserkészek is Rácz Zoltán vezetésével. Az adventi felkészüléshez hozzátartozik az adventi koszorúkészítés és a gyertyagyújtás. A résztvevők nagy örömmel és lelkesedéssel láttak munkához. A közös készülődés jó hangulatban telt. A koszorúk nagyon szépre sikerültek. A közös imádság befejezése után a jelenlévők felkészítést kaptak, hogy odahaza a családdal közösen hogyan készülhetnek Jézus születésére. Az est befejeztével mindenki hazavihette a saját maga által készített koszorút.

Ezúton szeretném megköszönni magam és a résztvevő családok nevében Levente atyának és László atyának, hogy a közös együttléttel bensőségesebbé tehettük a felkészülést az Advent időszakára.

O.A.