Az Egyházközség által szervezett Muki-találkozó

Találkozónk alkalmával sok szülőt és gyermeket köszönthettünk a plébánián. Mindenki nagy érdeklődéssel és izgalommal várta a programokat, feladatokat. Elsőként az "Isteni mestre" megtestesülése volt látható, aki eskü megtételére szólította fel a Muki találkozó tagjait.

Ez után akadályversenyt rendeztünk a kialakított csoportok között. Itt volt minden: kislabdadobálása csengővel felszerelt karikán keresztül, léggömb borotválása... A feladatokat sikresen csak úgy lehetett végrehajtani, hogy a kék bödönben lévő "tablettás borból" fogyasztottunk. Ennek a drága italnak a hatását csak azok ismerik, aki eljöttek és megkóstolta azt

Mivel kimerítő és fárasztó feledatokat kaptak a versenyzők, jó étvággyal fogyasztottuk el a szülők és segítők által készített finomabbnál finomabb szendvicseket.

Nem felejtettünk el énekelni sem, elővettük és a szülőkkel együtt énekeltük a táborban megismert kedves dalokat. Zenés képi beszámoló keretében tártuk a szülők el a tábori élményeket, amelyeknek mindenki nagyon örült. Az estét pedig fergeteges koncerttel zártuk. A mukisok elé lépett az "Isteni mester" és leghűségesebb szolgálója, akik maximálisra növelték azt a jókedve, amely kialakult közös délutánunk során.