Városmisszió

2007. március 3-án, szombaton, óriási megtiszteltetésben részesült egyházközségünk, hiszen a budapesti Háló Egyesület munkatársainak köszönhetően, Budapesten részt vehettünk egy egész napos, városmisszióról szóló programon. Nemcsak ötletek hangzottak el a nap folyamán, hanem megerősítést is kaptunk és adtunk egymásnak, miszerint érdemes az Isten ügyéért tevékenykedve tanúságtételünk által, másokat meghívni az Örömhír, valamint Jézus elfogadására. Ezért fontos tudatosítani magunkban, miszerint mi Krisztust hirdetjük mindenkinek. Ugyanis ettől függ minden ember üdvössége. Ez a cél kell, hogy vezessen bennünket, amikor szeretnénk elérni saját környezetünk jobbá tételét. Ehhez kérjük a Mindenható Isten kegyelmét, hogy legyünk a világ világossága és a föld sója!